Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Banesa tek Vlora Com 95m2

  • Rruga: Preshevë
  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 20/07/2018 8:02 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
0548FCB8-79DA-4C74-A3CC-F32DF37AFCC8
6946116E-31CE-407D-B63D-D29BF2D2354E8AC2F4B8-79D6-4854-9BE8-A8B75B7D3CCEC8533DC1-6A1A-492C-AFE4-29B332A340E14638A5B0-F992-4ABC-AB5B-CFCD6B74D51E12A9CA70-6017-471F-85DF-A196DE770167EE5A9950-7E33-4884-B92A-AF2A5B52B0BB14E20D81-0F7C-4727-A8E0-BE66DDE62EBE3884538A-CA21-45BD-A365-0BFC52A511FD0FECA1B1-76DF-4D12-910D-0EE6B2C4363C40852804-6281-42DF-9D70-4EB222B913A0B63AAF5C-8781-416F-9A57-E550B1D1F7D580EB060B-C730-48E2-A575-61630B21FABD214B0F14-88D5-4960-97E0-42D044D761D6A297AD98-E7D3-4A37-856B-315EAFDEA4F57D0BD213-F83C-442D-A95B-32B0A819E131FE1AD2FB-B72A-4BC8-A909-9D03DC694E59D0A5ADF6-6208-40CE-96F8-2C0FD611A24BB6C82EAC-D50C-4527-A235-969A6BCD0BFD

Përshkrimi


Shitet banesa 95m2 te Vlora Com blloku D kati i 2
Banesa ka Qendrim ditor me kuzhin dhe dy dhoma te fjetjes , banjo, depo dhe 2 ballkona.
Banesa ka kuzhin me te gjitha elementet banjon e kompletuar, është e lyer glet .
Banesa është e klimatizuar.
Çmimi sipas marrveshjes.
Mob.: +41799329192 Viber/Whatts app
Mob.: +381628477947.


2079 total views, 3 today

  

Listing ID: 675b523fd846bf8

Sponsored Links