Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Bëjm Hapjen e Pusave ( Bunarëve)

  • Rruga: Kadri Zeka
  • Lokacioni: Bukurocë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 06/05/2017 6:35 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
FB_IMG_1494072369082
Screenshot_2017-05-06-20-30-30Screenshot_2017-05-06-20-30-38Screenshot_2017-05-06-20-30-44

Përshkrimi


Bëjm hapjen e Pusave
Kompania “Enisi” bën hapjen e Pusave me fi 12.5 , 14 , dhe 16 , ne si kompani ju sigurojm uje te pishem , ne si Kompani u a zgjidhim problemin per ter jeten , nuk do të zhgenjeheni nese do ta provoni bashkpunimin ton , per info me te hollsishme mund te lajrmoheni : 0638061663
0628984780


 

2358 total views, 1 today

  

Listing ID: 425590e1777d2078

Sponsored Links