Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Bëjmë Hapjen e Pusave

  • Lokacioni: preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 14/04/2018 7:59 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_3204
IMG_3207

Përshkrimi


Bejme Hapjen e Puseve ne menyr te shpejt sigurt sakt
Me gjersi te ndryshme prej fi:12.5, 14 dhe 16 cm me gypa te plastikes
Zgjidhja juaj e vetme per ujë te pishëm

Për info mob. 063-75-67-356
Viber watsaap 063-80-70-456


1894 total views, 2 today

  

Listing ID: 3525ad25d8854032

Sponsored Links