Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€199

Biciklete gjermane

  • Rruga: Mahalla rekes
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 11/06/2017 2:54 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_1351
IMG_1355IMG_1357IMG_1356

Përshkrimi


Bicikleta eshte sapo e ardhur nga gjermania me dat 08.06.2017 bicikleta eshte ardhur nga Gjermanija ne Presheve. Bicikleta eshte ne gjendje shume te rregullt disk te rrota e perparme dhe disk te rrota e pasme me amortizera dhe te gjitha.


No Tags

1477 total views, 1 today

  

Listing ID: 693593d592f5f5b9

Sponsored Links