Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

BLEJ PLAYSTATION 3&4

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 05/10/2017 12:35 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
images

Përshkrimi


Blej Playstation 3-SHA dhe 4-sha. Ne gjendje te rregullt dhe me defekte.
Bejme multiman per te gjitha llojet e PLAYSTATION 3.
NDRRIME SYRIT(LASERIT)
Multiman me.lojra 2018 sipas deshires tuaj.
RENOVIM I DOREZAVE(XHOSTIKAVE) ETJ.
Informohuni ne whatsap dhe viber +38649856804


967 total views, 1 today

  

Listing ID: 72259d57e3439046

Sponsored Links