Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€3,600

Bmw 320dizell i sapodoganuar

 • Rruga: Abdulla presheva
 • Lokacioni: Gjilan
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 60000
 • Kilometrat: 210000
 • Viti: 2000
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 24/12/2017 3:17 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_1970
IMG_1965IMG_1969IMG_1967IMG_1971IMG_1974IMG_1976

Përshkrimi


Shes bmw 320 dizell i ardhur nga zvicrra ne korrik i doganuar dhe rexhistruar
Posedon . karrika me nxemje . Klim .fellne. centrall guma te dimrit te reja eshte gjithaqka ne rregull
Kilometrat e garantuar me liber te servisit
Qmimi 3600€
+37744991981 viber


4249 total views, 1 today

  

Listing ID: 8525a3fc4d893eda

Sponsored Links