Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€350

Canon 600D + Flash Canon

  • Rruga: Karposh
  • Lokacioni: Preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 05/09/2017 10:07 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20170904_201336
20170904_201340_00120170904_20134920170904_20135820170904_201413

Përshkrimi


Shitet aparati profesional Canon 600D në gjendje të rregullt dhe jo shumë i përdorur. Aparati posedon lensin 18-55mm Flash shtesë Canon në gjendje të rregullt. Adapterin, MemoryCard, dhe qanten e aparatit.

Kontakt – +381 63 78 75 666 (viber)


1296 total views, 1 today

  

Listing ID: 26259ae7759a8e87

Sponsored Links