Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,700

Citroen 1.9 D

 • Lokacioni: Terrnav
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Viti: 2001
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Kuqe
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 02/04/2018 6:07 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
3312BF58-E886-4540-B086-13615DC36863
75DAD376-0EA9-402B-AFC1-38632E43D311EE3C15EE-60CD-45AE-8E39-2DAFF74CB9A323BA8F55-AF4B-4BAB-9B45-860B746FE4CD

Përshkrimi


Servisi eshte bere tash dhe gomat i ka te reja


725 total views, 1 today

  

Listing ID: 7035ac2715041461

Sponsored Links