Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€600

Dado per Femij

  • Rruga: Zvicerr
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Diaspor
  • Postuar: 23/06/2018 9:26 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
BEA93A9F-A0A1-4F16-ACD8-8DF802852056

Përshkrimi


Kerkoj kujdestare per Femij 4 vjeç dhe 3 vjeç
Vajza 4 vjeçe shkon ne çerdhe kurse dajli eshte tan diten ne shtepi
Duheni te kujdesni per femit dhe sado pak per shtepin
Nese keni familjar ne zvicerr mund te shkoni ne fund jav por nese skeni mund te rrini edhe ne familjen tan
Per rrug i paguaj 200 frang
Dhe paga mujore eshte 600 frang
Tel+41764195177


No Tags

3872 total views, 1 today

  

Listing ID: 6775b2ebb07b78f3

Sponsored Links