Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Detektiv Privat

  • Rruga: Presheva
  • Lokacioni: Presheva
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 38000
  • Postuar: 18/11/2017 10:51 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Spy-Agency-in-Delhi-Best-Private-Detective-Services-in-Delhi_1

Përshkrimi


Ofrojm Sherbime Profesionale Investigative:

-Identifikimi i tradhtisë bashkëshortore.

-Foto dhe video survejimi.

– Anti përgjim.

– Kërkimi i njerëzve.

– Mbledhja e informacionit.

– Verifikimi i stafit.

– Kërkoni prindër biologjikë, ADN.

– Siguria e ndërmarrjes.

– Testi i besnikërisë, kontrolloni bashkëshortin ose bashkëshortin e besnikërisë.

– Lufta kundër falsifikimit.

– Ndihmimi i prindërve në monitorimin e fëmijëve.

– Hetimi i krimeve.

– Kërko për një automjet të vjedhur.

– Hetimi i krimeve në internet.

– Kërko dëshmitarët.

– Ndihma juridike.

– Mbrojtje – Siguri.

– Analiza e shkrimit të dorës.

– Mbështetje psikologjike.

– Agjent të fshehtë.

Info: detectivealbania@gmail.com


944 total views, 1 today

  

Listing ID: 3525a10b97d7bfee

Sponsored Links