Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€930

Drona Dji Phamtom 4 dhe Mavic Pro

  • Rruga: Koperrnic
  • Lokacioni: Kamenicë-Dardanë
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 62000
  • Postuar: 07/10/2017 7:53 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_0322
IMG_0323IMG_0321IMG_0425IMG_0330IMG_0332IMG_0327

Përshkrimi


Shiten dronat Dji Phantom 4 dhe Mavic Pro me aqesori komplet sikur te ri pak te përdorur mundë ti shihni në foto për me shumë na kontaktoni


1411 total views, 1 today

  

Listing ID: 37459d9309b86109

Sponsored Links