Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,450

Drone Typhoon H 4K

  • Rruga: Preshevë
  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 15/08/2018 12:27 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
yuneec-typhoon-h-pro-hexacopter-with-intel-realsense-collision-avoidance-drone-with-cgo3-plus-4k-camera-st16-2-batteries-backpack-wizard-plus-free-64gb-micro-sd-and-jestik-microfiber-cloth
IMG-0211a79d9146bd917f28053042c7a360-VIMG-9b28504b2bbad81b8b1394c379c4d826-V

Përshkrimi


4K kamera

Incl. Moduli Sense Real

Ekran me prekje të integruar

përshkrim

Hexacopter Typhoon H:
Tajfunit H është më e përparuar foto dhe video të disponueshme platformë për fotografi ajrore në këtë madhësi kompakte. Dizajni është i bazuar në reagime të konsumatorëve dhe shtyn kufijtë-nderuar Quadrocopter. Tajfunit H ofron karakteristika për profesionist që më parë ishin gjetur vetëm në segmentin premium, me një çmim të volitshme.
Koha Fluturimit i Typhoon H Hexacopter është rreth 25 minuta,të filmave simultane me aparatin CGO3 + 4K rezolucion (UHD). ST16 Stacioni terren me sistemin operativ Android ka një ekran me prekje 7-inç, në fotot gjalla e fluturimit tuaj në rezolucion HD prej 720 piksele mund të shihet, dhe ofron një shumëllojshmëri të mënyrave autonome fluturimit.


 

665 total views, 1 today

  

Listing ID: 4465b741c189c7ae

Sponsored Links