Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

FATA COMPANY

  • Rruga: Bujanoc
  • Lokacioni: Bujanoc
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 22/07/2018 7:43 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
received_911645422355534
received_911645452355531received_911645655688844

Përshkrimi


FATA Company “Pastro edhe ti”

Ju sherben ne pastrimin dhe mirmbajtjen e ndertesav, dyqaneve, restauranteve, shtepive ne pastrimin gjeneral, te xhamave, te tepihave, parketit, te gjitha llojet tjera te dyshemeve dhe pastrime tjera.

Ne bejm pastrimin ne menyre profesionale me mjete me bashkohore dhe kualitet e profesionalizem te larte.

Mjaftone te na kontaktoni jemi te gatshem te ofrojme sherbimin tone ne gjithe LUGINEN dhe me gjer!!

kontakto ne numrin e telefonit.
+381628676205 (viber)
+37745451098
https://www.facebook.com/FATA-Company-180952302768443/


906 total views, 1 today

  

Listing ID: 2795b54ddf346792

Sponsored Links