Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€15

FinishingTouch maqine per depilim shume profesionale

  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 26/05/2018 2:38 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Depilim 1

Përshkrimi


Pajisje per depilim te ftyres,kembeve etj. shume profesionale dhe e pershtatshme.

kontaktoni ne viber – +381628167519


1781 total views, 1 today

  

Listing ID: 675b09715f402a6

Sponsored Links