Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€170

Frigorifer taze i paperdorur

  • Rruga: Corrotic
  • Lokacioni: Corrotic
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 18/06/2018 6:40 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
07D02FE2-15A1-40FC-909D-F59C4E331F59
9AE48068-9E46-4726-A38E-FAB5B51C62DF06E3191E-9EBE-4B60-83A2-5CFE067EC22E2E61C0C6-8511-4932-B62A-F0F929D61433

Përshkrimi


Shitet Frigoriferi eshte shum pak i perdorur dhe eshte ne gjendje te rregullt
Arsyja e shitjes eshte sepse frigoriferi eshte i gjere per
ne kuzhinen time dhe vendi ku kam lene per frigoriferin eshte me i vogel
Çmimi eshte 170 euro por nuk eshte çmimi i fundit + frigoriferi eshte bler 30000 dinar

Gjatesia : 1.25 cm

Gjersia : 54 cm


3113 total views, 2 today

  

Listing ID: 6585b27fc7fe7482

Sponsored Links