Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€155

Galaxy j5 2017

 • Rruga: Trupska BB
 • Lokacioni: Ternoc
 • Qyteti: Bujanoc
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17528
 • Gjendja: Sikur i Ri
 • Modeli: Samsung
 • Ngjyra: Flori
 • Garancion: Jo
 • Sim-kartela: Dual-Kartel
 • Postuar: 16/05/2018 11:15 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-20180512-WA0005
IMG-20180512-WA0002IMG-20180512-WA0000CYMERA_20180512_114057

Përshkrimi


J5 2017 … 16BG…. 2 Kartela
Ne gjendje shuum te mir
Me tel vjee edhe Adapteri origjinal dhe Fatrolla
062 511146


10616 total views, 1 today

  

Listing ID: 2265afcbb9b1c936

Sponsored Links