Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,800

Golf 4 1.9 TDI 2001

 • Lokacioni: Presheve
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 223.000
 • Viti: 2001
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 03/04/2018 5:47 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
27073130_1664153250338687_6097305354847529572_n
29595340_1664153387005340_8997390737579221326_n29694992_1664153307005348_3356048901864171244_n29955515_10211655744214759_1360261677_o29995136_10211655745774798_631508468_o

Përshkrimi


golf 4
1.9 tdi 115 ps viti 12.2000
220.000 km me liber servisit + servisin e krym guma te veres…
(i doganuar+homologimi) dhe i ardhur nga CH

cmimi i diskutueshem 2800
per me shume info : Fb ose VIBER

+41762037617       +41794743114

(+38970493936)
vetura gjendet ne Presheve


1340 total views, 1 today

  

Listing ID: 9115ac3be279da56

Sponsored Links