Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Greensteam

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 30/01/2018 11:22 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
27067068_977792539035717_860918231754196630_n

Përshkrimi


Kompania e pastrimit “Green steam” ben:

-pastrim individual (shtepite,apartamentet,vila)
-pastrim ne sektorin e bizneseve (hapesirat ne zyre,ordinanca private,kopshtet,cerdhet,laboratoret)
-pastrim ne sektorin publik (hapesira publika,adimistratat,objektet edukative,objektet shendetesore)
-dezinfektimin (largimin e te gjitha mikro-organizmave,bakterieve dhe aromave te pakendshme,eleminimin e myshqeve dhe paraziteve.

Per me shume info na shkruani ne inbox!Ju falemnderit!

-vizitioni faqen e facebbok ne linkun e me poshtem.

https://www.facebook.com/Kompania-e-pastrimit-Green-steam-977791839035787/?notif_id=1517246227033744&notif_t=page_invite&ref=notif


No Tags

874 total views, 1 today

  

Listing ID: 3645a70fe22b0c3e

Sponsored Links