Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

GUMA GOMA ZVICERANE ME SHUMIC PAKIC GJITHA LLOJET

 • Rruga: Shaip Mustafa Nr.2
 • Lokacioni: Gjilan
 • Shteti: Kosov
 • Qyteti: Tjetër
 • Kodi postar: 60000
 • Kilometrat: 20000000
 • Viti: 2016
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 2/3
 • Ngjyra: Zezë
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 19/01/2018 10:34 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
26734258_914181855412351_1432391137540166573_n
26804913_914181778745692_3368702457987528992_n26731358_914181718745698_5146275075145451280_n26239153_914182622078941_7556859650720101192_n26814523_914182202078983_7819825492293483115_n

Përshkrimi


Përshendetje miq kemi mijera goma dhe shumicen e numrave të Gomave i posedoj !? Por nuk kem mundesi të i postojm të gjitha në fb na shkruani ne viber +37744377710 Dhe ne se pa do ju dergojm një foto të gomës me numërin që deshironi (Gjendemi #Gjilan Magjistralja Gjilan – Preshev ! Afer fshatit velekinc ne rrug kryersore)

samsung galaxy note,samsung galaxy s2,s3,s2,s3,s,s1,BANESA, DHOMA, APARTMANE, GARSONJERA, SHTEPI, LOKALE, ZYRE,TOKA, ARA, PLAC,BMW, GOLF, AUDI, MERZEDES ALFA ROMEO, OPEL, ASTRA, KADET, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB, FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ, KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD, APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT, SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSUNG TAB, HTC, KOMBI, MAQINA, FELLNE, KAMION, NIKE, ADIDAS, PUMA, REEBOOK,Rover, VERSACE, ARMANI, 1 MILION, PARFUM, FORMULA, ROLEX, FIAT, FORD, VW,Fiat, PASSAT, TOYOTA, MERCEDES, HONDA, HYNDAI, ARI, ASCONA, SEAT, JETTA,TDI, AGREGAT, GJENERATOR, KOMBI, KAMIONA, TRAKTOR, A6, A4, A3, LG, ANDROID, WINDOWS,KUZHINE, Banjo, DYER,DRITARE, PARKET, BANJO, SALLON, DHOMA,MP3, GJUMI, DHOMA FJETJE,GARNITURE,KAMION, PLLAKA,LAMINAT,AUTOMJETE,LLAPTOP, TOUCH, TAB, NOKIA, CORSA, CHRYSLER, KIPPER, DOGANUAR, RENAULT, PIKAP, PICKUP, VOLLVO,GOMA, GUMA, DELL, Bardh,Blue,Color,White,Red,600,TOSHIBA, FERRARI,KAFE, Plastike, KOMPJUTER, FELLNE, ACER, %, *, ASPIRE, ASUS, IBM,mac,apple ANDROVER,Goma,Tablet,Audio, CLIOPISHA,GB,NDRROJ,AUTO, LATITUDE, 550,RANGE,ROVER,L VETURE, HOTEL,500,RESTAURANT,FURRA,Mobilje,Goma, 32,CITROEN,VOLVO,Bateri,RENAULT,PEUGEOT,audi.bmw. citroen.peugeot,mercedes,golf, passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa. troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9.tiguan. lloptop.vetura.pass audi programe android dokument turbo td tdi bluze golf mercedes,ALFA,ROMEO,BMW,X5, AUDI, CHEVORLET,CITROEN, DACIA, Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES, MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY plastik VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170


1677 total views, 1 today

  

Listing ID: 205a62725f3e898

Sponsored Links