Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€230

Iphone 6 Gold 16gb

 • Rruga: ------
 • Lokacioni: Bujanoc
 • Qyteti: Bujanoc
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17520
 • Gjendja: Përdorur
 • Modeli: Iphone
 • Ngjyra: Flori
 • Garancion: Jo
 • Sim-kartela: 1Sim-kartel
 • Postuar: 16/12/2017 4:19 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20171216_122958
20171216_12294520171216_122922

Përshkrimi


Telefoni eshte shume i ruajtur dhe ne gjendje te rregullt


1692 total views, 2 today

  

Listing ID: 1465a35476ea5a6b

Sponsored Links