Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€110

iphone5

 • Rruga: Miratoc
 • Lokacioni: Miratoc
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17523
 • Gjendja: Përdorur
 • Modeli: Iphone
 • Ngjyra: Zezë
 • Garancion: Po
 • Sim-kartela: 1Sim-kartel
 • Postuar: 30/12/2017 12:20 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
80E48D3B-985A-4043-9440-510054C5F209
8869CFAD-38E6-4281-AF98-54A4B80AB887

Përshkrimi


Shes iphone 5 shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt!


747 total views, 1 today

  

Listing ID: 3845a47847b424ff

Sponsored Links