Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€90

Iptv ilirida abonim vjetor 90 euro

  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Tjetër
  • Kodi postar: 25047
  • Postuar: 19/08/2018 1:18 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180708_164245

Përshkrimi


IPTV ILIRIDA vjen për ju me ofertë të re ble platformën ton 12 muaj vetëm 90 euro shpejtoni oferta është e limituar
Mund të shikoni mbi 9000 kanala dhe 463 kanala Shqip
Kush sjell 3 miq shok dhe marin platformën ton 12 muaj ti fiton 3 muaj abonim falas
Info.00393276526762-Viber whats app
Pagesa paypal wester union mony gram
Testo 2 orë
Aktivizimi për app smart iptv 10 €
Webfaqja jon http://www.iptvilirida.stream/
????
⚙️➡️1Muaj abonim-13.90€
⚙️➡️3Muaj abonim-41.70€
⚙️➡️6Muaj abonim-83.40.00€
⚙️➡️1Vite abonim-90.00
Box smart android 4K HD 49 euro
Posta trasporti 45 euro
Shpërnda edhe ti që ta shohin miqët e tu
Platformën ton mund ta shikoni në smart tv samsung lg dhe box mjafton të na jepni mac numër


658 total views, 1 today

  

Listing ID: 435b796df854db4

Sponsored Links