Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€120

IPTV LUGINA

  • Rruga: Preshev
  • Lokacioni: Preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 01/02/2017 10:19 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
received_222762238189133
received_10211654171332564received_10211654171452567received_10211654171732574received_10211654171132559received_10211654171292563received_10211663086635441

Përshkrimi


Ndiqni mbi 4200+ TV kanal AL:180+, DE:94+, TRI: 78+,
MK: 24+, I:218+ dhe shum vende tjera,
Me Reciver MAG pa Satelit vetëm me internet.
SHIKO TË GJITHA KANALET PREMIUM, KU DO NË BOTË.
1 muj abonim 15€
3 muj abonim 40€
6 muj abonim 70€
12 per nje vjet 120€.
Reciver + Abonim 220€ ne vit
Facebook IPTV LUGINAA
Na kontaktoni +381628278633.


7775 total views, 2 today

  

Listing ID: 17358925b95949f9

Sponsored Links