Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€30

Karrika dhe Tavolina

  • Rruga: K.Petrvica
  • Lokacioni: Bujanoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 27/08/2018 2:27 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
99525042-E0EE-4E1E-A7F6-C5585DE963C7
606F5AD3-767E-4458-83C8-F22D5E870666

Përshkrimi


Shiten karrikat dhe tavolinat. Mund te shfrytezohen ne kafiteri restaurante etj..


2913 total views, 1 today

  

Listing ID: 4725b840a5cd53bc

Sponsored Links