Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€13

Karrika

  • Rruga: Presheve
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 29/01/2018 6:08 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-31e48abbdc074ed91206372244dda152-V
IMG-645cf86152d3b939e029049181cfacd8-VIMG-a2d32c1ed9f384a87b69d32e5e45a105-V

Përshkrimi


Ne shitje karrige me kembe hekuri galvanizuar (cinkovan) , shume praktike per bare , lokale,  restorante,  oborre per ambjente te jashtme dhe te brendshme etj.
Çmimi 12,5  euro
Kontakt tel. 0621643918


1659 total views, 3 today

  

Listing ID: 9395a6f62eed4e42

Sponsored Links