Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,111,111

Kërkoj Automekanik

  • Rruga: Gjermani
  • Lokacioni: Gjermani
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Tjetër
  • Kodi postar: 14576
  • Postuar: 22/01/2023 5:21 pm
  • Skadon: 82 ditë, 8 orë
DA2BD962-70F9-42EE-9A73-8B1E02D1A97B

Përshkrimi


Kërkoj Automekanik në Gjermani me përvoj pune të jetë i moshës 30 vjeç e lartë. Të jetë serioz në punë dhe fleksibil.
Banimin e ka të siguruar
Paga : Sipas Marveshjes
Kontakti në Whatsapp në këtë Nr: +355 69 926 5096


556 total views, 1 today

  

Listing ID: 32063c2e55b05d3c

Sponsored Links