Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Kërkojmë Arkitektë(e)

  • Rruga: Ulpianë
  • Lokacioni: Prishitnë
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 15/05/2018 8:26 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Tower-Group---Logo

Përshkrimi


Arkitekti(ja) duhet t’i njohë mirë këto programe:ArchiCAD,AutoCAD,Artlantis dhe Microsoft Offise.Çmimi sipas marrëveshjes.


1517 total views, 1 today

  

Listing ID: 7125afa9996f0d4e

Sponsored Links