Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€550

Kotëll me dru dhe pelet

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 08/11/2017 10:41 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
images-10

Përshkrimi


Shitet kotëlli me dru dhe mundësi për pelet e markës Viadrus U-22 30kw. Materiali i kotllës është GUS e cila siguron mbajtjen e nxehtësis 1kohë më të gjatê se kotllat tjerë. Është i përdorur 2 sezona dimrit nga 2 javë shkaku se pronarët gjinden jasht vendit. Cmimi i blerjes ka qenë 1200€.


951 total views, 1 today

  

Listing ID: 9885a02df303cfd0

Sponsored Links