Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€5,000

Mercedes 709 D

  • Rruga: Rinise
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 17/02/2017 2:16 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
4d0c00e078a3-800x600
8b1a6d254c7a-800x600 (1)3035b3817288-800x600364ae9619a8e-800x600b528af6b8361-800x600e9ca920c0bdc-800x600f3909c5c01ac-800x600a5bf2f5a5530-800x600e11c8ecf6716-800x600

Përshkrimi


Kamioni ne gjendje perfekte. viti i prodhimit 1996.
kilometrazha 226498 km
Forca: 90 PS
Kabine dyfishe me kapacitet 6+1 persona (brenda).
Dimenzionet e prikoloces :
gjatesia 4.2 metra
gjersia 2.30 metra

posedon cerade, tahograf, frena pneumatik
tabela vendase (vranje)
bashkangjitur me kamionin vijn dhe 4 goma mjaft te mira.

063/8340976
062/1198782
062/692908
+38649327802


1525 total views, 1 today

  

Listing ID: 41358a6f5d04d010

Sponsored Links