Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,100

Mercedes Benz C 200 CDI

 • Rruga: Gjilan
 • Lokacioni: Gjilan
 • Shteti: Kosov
 • Qyteti: Tjetër
 • Kodi postar: 60000
 • Kilometrat: 249 000
 • Viti: 2001
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Kaltër
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 07/06/2018 5:15 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180421_183307
20180403_19452120180403_194356IMG-4288c0a5742341a4804758a65013bff4-V20180331_11005620180331_110117

Përshkrimi


Shes Mercedes C200 Makina eshte e ardhur nga europa dhe esht pa dogan Makina eshte ne gjendje tmire teknike sidhe optike Makina gjindet ne Kosove Viti 2001 Kontakti +37745572771 Viber +37745 572 771 Qmimi 2100€


1846 total views, 1 today

  

Listing ID: 3635b196837da2af

Sponsored Links