Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€4,800

Mercedes VITO

 • Rruga: Kosoves
 • Lokacioni: Bujanoc
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 17520
 • Kilometrat: 300000
 • Viti: 2004
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 2/3
 • Ngjyra: Bardhë
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 09/12/2017 2:06 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
23633137_10214386890888793_1479155233_o
23698791_10214386891608811_248787950_o23633183_10214386889208751_1102141144_o23633989_10214386888448732_268317367_o23634429_10214386889288753_610632954_o23660033_10214386891048797_418985003_o23634306_10214386889568760_848946755_o

Përshkrimi


Ne gjendje perfekte pa kurfar investimi
Ne mjetin jane kryer Servisi i madhe dhe i vogel
Gjithecka ne gjendje te rregull

Garnacion ne kilometrazh
Garancion ne dokumenta
Garancion ne automjet

Automjeti sikur i ri

Regjistrim deri 07.2018


1618 total views, 1 today

  

Listing ID: 1535a2bedf200e78

Sponsored Links