Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

NANOSTATION M5 dhe NANOSTATION M5 LOCO

  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 17/06/2017 1:22 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Ubiquiti-NanoStation-M5Multi
ubnt-ubiquiti-nanostation-locom2-1_minRocket-M5-01rocketm2-4

Përshkrimi


Bëj blerjen e antenave të ubiquitit si Nanostation M5, Loco M5, Rocket M5 etj. Qmimi sipas marrveshjes.


1139 total views, 1 today

  

Listing ID: 219594484344d849

Sponsored Links