Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Ne shitje

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 07/12/2017 1:10 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
B025D876-E9EC-4664-880F-CDCE2A705207
174C43E5-CE44-4C45-8BB0-7BDB55C3EF75AB52F6CC-FF3E-4134-A9CE-CAEB133DC486

Përshkrimi


Shiten 15 tavolina 35€ cmimi dhe motori per ventillim 70€. Per ma shum info +381 63 1990904


910 total views, 1 today

  

Listing ID: 4675a293db0290b7

Sponsored Links