Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€999

Nxemje me pelet

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 09/01/2018 1:44 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
DSC_0032
DSC_0035DSC_0029DSC_0018DSC_0015DSC_0023

Përshkrimi


Nxemja eshte ne gjendje te rregullt dhe ka punuar vetemse nga 2 jave çdo sezon.
Kontakti permes Viber, Whatsapp +49 176 54898217 ose Email: i.mejl@web.de
Nxemja nuk eshte ne perdorim deri sezonin e ardhshem dhe mund te merret ne çdo kohe (ani se jom n’Gjermani 😉


2600 total views, 1 today

  

Listing ID: 755a54c7187e517

Sponsored Links