Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€60

Oferte Speciale Miratoca Iptv

  • Lokacioni: Bujanoc/Presheve /Diaspore
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 30/03/2017 12:17 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_5730

Përshkrimi


Ndiqni mbi 4200+ TV kanal
AL:180
DE:94,
TRI: 78
MK: 24
I:218 dhe shum vende tjera,

SHIKO TË GJITHA KANALET PREMIUM, KU DO NË BOTË.

Oferta vlene deri me daten 1prill


1790 total views, 1 today

  

Listing ID: 67558dcf75f4c24f

Sponsored Links