Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Opel astra 2.0 dizel

 • Rruga: Bujanovc
 • Lokacioni: Breznica
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 18520
 • Kilometrat: 20000
 • Viti: 2002
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 04/05/2018 10:35 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_1803
IMG_1805IMG_1806IMG_1802IMG_1808

Përshkrimi


Shes opel astra 2.0 disel ne gjendje shum te mir teknike dhe optike u rujtun si mrena edhe jasht per me shum info ne viber +37745328354


994 total views, 1 today

  

Listing ID: 3525aec375d81cf9

Sponsored Links