Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Opel Corsa 1.2 benzin&plin

 • Rruga: Ive llolla ribara
 • Lokacioni: Presheve
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 170000
 • Viti: 2002
 • Karburanti: Benzin
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 06/03/2018 1:55 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
5A613818-7B31-485E-B1AE-C471B377BD64
8B795358-1093-44EC-98B1-4D52F5B448F9F3F6E734-99D3-42A1-8BDE-B9C705FA26598F6A95AE-6EF7-415A-8ECD-08A9817D53C449D7CB70-06C1-4EA1-B3CF-847E41072E74B833DD92-A15F-464D-A79E-006302DE8F6413167A07-1F41-4D9C-89AD-D1CC0D07232FD0905626-2780-4984-9C6E-268C79AB76C7449BDF00-0914-4CED-B1FB-2AC07C582AD9FBA527AC-11C9-4BD9-AFBA-D0E671B2FA37

Përshkrimi


Shes Opel Corsa 1.2 benzin&plin viti 2002
Km170000 me garancion
Vetura eshte ne gjendje shume te mire si ne moter kareseri dhe mbrenda inventari ne super gjendje. Dritat xenon,regjistrim deri me 20.Qershor.2018 Hargjimet i ka shume shume te vogla.
Cmimi me marrveshje
Tel:+381628805600


1009 total views, 1 today

  

Listing ID: 445a9e9dbe5b96c

Sponsored Links