Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,000

Opel Corsa

 • Lokacioni: Rahovice
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 219000
 • Viti: 2001
 • Karburanti: Benzin
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Zezë
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 15/03/2018 11:21 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
30B93507-0209-4C94-85FB-FFD1A7B2962E
FC3D69F2-D56B-46F8-B232-5E3BC39149E57C8FF18A-7A47-4368-8ADF-EFF4B137DC3BEF38558A-C370-4DF1-A691-E5722570F416B3D5D4BB-616E-468B-BB4A-50E5936BD673039B6C06-139F-4CFF-AD4A-54759A2BF0AC98FB6D99-5A00-4214-B82E-39CEDE0AFC5BBA71F064-3D30-4CEF-9688-72F28736A0A3

Përshkrimi


Shitet Vetura Opel Corsa C Viti 2001 1.2 Benzin regjistrim deri ne 23.02.2019 ne gjendje shum te mir teknike te gjitha serviset e kryera dhe shpenzime te vogla per me shum ne Tel…0631714031 Viber etj..


2890 total views, 2 today

  

Listing ID: 1195aaaffea7ac10

Sponsored Links