Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Opel corsa c 1.0 comfort 2002 viti

  • Rruga: Rs
  • Lokacioni: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 03/07/2017 1:19 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
image-0-02-05-5fdbd8879349bf05104694f43d9261c2867f24356cacc8d567d76df100f4de4e-V
image-0-02-05-66132f850b9a364d339f43adba50a3bf454fefa89810530eb30ce1528728cdcf-Vimage-0-02-05-4eeb4bdfc45e1c9849fbeca2041c0f7094488825a5bbb487236460ec2fead07a-Vimage-0-02-05-1d8cca300d3aa90200eca9fb6cb615aa6be4be4f5a548d87cc7a98a9e7643983-Vimage-0-02-05-e947ad8e5b3abb2018d2e0569cdbf7d19bf5885110c02b5c29d447ed07f00fb5-Vimage-0-02-05-3d284d64f3b5b321d70c781fb9a067fc5cd15de9582cc57e9e599e34847b1b6d-Vimage-0-02-05-10a6e159f0461773d06ed95681a398dd219d3697ef297e5ab43a3c167a5b5aee-Vimage-0-02-05-ec949752af0558ddcdb10f12c0a7dc40c6535fc00b9e2db829f402a6a4d5f2e6-VFB_IMG_1486591028407

Përshkrimi


Vetura eshte ne gjendje te mir posedon manuel klime xhamet me elektronic abs airbag dhe 2 celsa per info nr 0638402785 nr 2 0628169446


1290 total views, 1 today

  

Listing ID: 51559599b875818b

Sponsored Links