Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€350

Original Samsung Galaxy Note 8 e S8 s8plus smartphone

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 2950
  • Gjendja: I Ri (pa-përdorur)
  • Modeli: Samsung
  • Ngjyra: Zezë
  • Garancion: me-marrveshje
  • Sim-kartela: Dual-Kartel
  • Postuar: 01/09/2018 6:59 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
848714-500x243
samsung s8SAMSUNG S8+ps4

Përshkrimi


Smartphone me markë të re origjinale samsung,.
Garanci Samsung 1 vit / dyqan me garanci Dyqan shitës 1 vit
Prodhuesi – Samsung
Modeli i Pajisjes – Shënim8. Galaxy S8
Madhësia – 64GB
Teknologjia Wireless 2G, 3G, 4G, 4G LTE Lexuara – Të gjitha Rrjetet Gsm
Sistemi operativ Android 7.1.1
Rezistent ndaj ujit Po
Çmimi Galaxy Note8 i Samsung – 559
Galaxy S8 çmim Samsung – 389

Smartphone tjetër në dispozicion në stok, samsung, iPhone, Huawei, Macbook, Kamera.
SHOP – Phillips Mobile Elektronikë tms LTD Tel + 14302015690
Dorëzimi i Trajtimit të Dorëzimit dhe Procedura e Kthimit të Lehtë. 1/3 Ditë
30 ditë Politika e Kthimit ……
100% e blerjeve të sigurta …..
INFO – Valentina Alessia – Tel/ Chat /sms whatapp +14302015690

Available in store –
Smartphone – Apple iPhone X iPhone 8 8Plus iPhone 7 7plus iPhone6 6s SE , Samsung S9 s9plus samsung Note8 S8 s8plus s7edge s6edge , Huawei, Sony, Blackberry , Oneplus ,
Htc Smartphone ..
Laptop &Computer : Apple Macbook pro , Mac Air, Dell, Toshiba , Hp , Samsung , Asus .
Digital Camera & Photography : Nikon, Canon , Panasonic .
TV : Hd Smart LCD, LED and TVs : Samsung , LG , SONY, SHARP
Games consoles : Ps3, Ps4 , Ps4pro , Nintendo , Xbone one


784 total views, 1 today

  

Listing ID: 9915b8a38b71422a

Sponsored Links