Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€599

Original Samsung Galaxy Note 8 e S8 smartphone

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17828212310
  • Postuar: 17/10/2017 9:02 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
note 8 01
samsung s8 1

Përshkrimi


Oferta – 20% Zbritje dhe pa pagesë gear360, GearVR
Chat whatapp / telegram +17828212310

Smartphone me markë të re origjinale samsung,.
Garanci Samsung 1 vit / dyqan me garanci Dyqan shitës 1 vit
Prodhuesi – Samsung
Modeli i Pajisjes – Shënim8. Galaxy S8
Madhësia – 64GB
Teknologjia Wireless 2G, 3G, 4G, 4G LTE Lexuara – Të gjitha Rrjetet Gsm
Sistemi operativ Android 7.1.1
Rezistent ndaj ujit Po
Çmimi Galaxy Note8 i Samsung – 559
Galaxy S8 çmim Samsung – 389
 
Smartphone tjetër në dispozicion në stok, samsung, iPhone, Huawei, Macbook, Kamera.
SHOP – Phillips Mobile Elektronikë tms LTD Tel + 14302015690
Dorëzimi i Trajtimit të Dorëzimit dhe Procedura e Kthimit të Lehtë. 1/3 Ditë
30 ditë Politika e Kthimit ……
100% e blerjeve të sigurta …..
  -Valen.rizzello@gmail.com


906 total views, 1 today

  

Listing ID: 87459e5c6c6012c1

Sponsored Links