Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

E628DF51-086A-40F1-BD8A-89AFB77A8D0A

€3,100

Mercedes benz B 180

Mercedes B clas 180 Km 240 mi Viti 2008

290 total views, 1 today

C06907AE-AFA1-42C4-8F52-ECD85A237B67

€2,850

Peugeot 206 1.6 HDI

Peugeot 206 1.6 HDI Cmimi 2850€ Viti 2005 Kilometra 183500 Servisin e kryer Goma me felne te veres Goma te dimrit I regjistruar deri 03.2023 […]

964 total views, 0 today

inbound467093750650120065

€1

Shiten

Shiten laptopat: Laptopat jan ne gjendje perfekte pa asnje grrithe. Hp pavilon: 4gb ram, 500gb hardisk, dual 2 x 1.87Ghz, 15.6 inc Lcd Led Adapter […]

131 total views, 0 today

inbound7171294294510273403

€1

Shiten 3 2 1 tavolina dhe komodina e televizorit

Shiten mobiljet 3 2 1, tavolina e dhomes dhe komodina per TV.

88 total views, 0 today

neues-visa--1-

€2,200

Kerkoj 10 Punetor per Gjermani ; Pllaka, Moler, Kulm..etj

Kerkojm 10 Puntor ose grupe pune për te punuar në Gjermani ne renovimin e shtepive. Punesimi me vizë pune (me letra). Duhet te kesh caktuar […]

98 total views, 2 today

20190817_063205

€70,000

Banesa 120m² ne shitje te Swiss Residence

Shes Banesen  tek Kompleksi Swiss Residence. Banesa gjindet ne Katin e 3, eshte 120m² me pamje nga rruga kryesore. Banesa permban kete renditje; 1-Qendrim ditor […]

2458 total views, 3 today

10DF875F-14DD-41A1-BC0E-909CF01E4BAB

€1

Jipet lokali me qira

Jipet lokali me qira, i sapo perfunduar lokali gjindet tek golden palace 3 ka 36 metra katror 9×4 per info: 0621072936

207 total views, 0 today

€1

agjent tregtar

MFB DISTRIBUTION NE PRESHEV KERKON AGJENG TE SHITJES NE TEREN (PUTNIK) KUSHTI TE KET PATENT SHOFER (LEJEN) TE INTERESUARIT LE TE LEJMROHEN NE MOB: 063 […]

112 total views, 0 today

42D83C33-3271-494C-9415-9191A30FA639

€0

Audi A4 1.9 TDI

Shitet Audi A4 TDI 1.9 66 KW .. Vetura eshte automatik ne gjendje shume te mire , 229.000 km. Cmimi sipas marreveshjes.

451 total views, 2 today

EBBB2D93-BEF9-4D8F-8B4B-3F4D77FE83E2

€1

Shitet PhotoAparati professional

Shitet Photoaparati professional Canon Mark II Posedon dy objektiva nje blitz

156 total views, 1 today

DB0BD319-28A9-4989-AB97-F6388F961300

€1

Shitet pllaka gaming Asus republif of gamers me procesor i7 dhe cooler be q...

Shitet pllaka gaming Asus republif of gamers me procesor i7 dhe cooler be quiet Rampage IV formula dhe gjithashtu kartela gtx960 2gb 0621072936

151 total views, 1 today

IMG_20220815_150417

€1,600

She’s veturen ford galaxy

Shitet ventura Ford Galaxy 1.9TDI Viti 2003 KM TE sigurta 297600 Me targa gjermanis

183 total views, 2 today

IMG-20220814-WA0012

€0

Shes, Tepiha ä, Bojler te mxemjes te papërdorun(prodhim Gjerman), hidrofor ...

Per çmimin, me marrveshje.

1290 total views, 1 today

8603B7A9-E119-41F9-AD5A-F50722BC5AD6

€4,800

Shitet vetura Mercedes avangard viti 2003 me gjendje te rregullt i regjistr...

Shitet vetura Mercedes avangard

148 total views, 0 today

985390A0-32CC-4ADE-A9E0-A7B78C2F80EC

€5,000

Shitet mercedes E class avangard-viti prodhimit 2003-është i regjisruar der...

Shitet mercedes benz E class avangard-viti prodhimit 2003-Ka regjistrim deri në janar të vitit 2023-qmimi sipas marrveshjes

86 total views, 1 today

ACA39779-1B9E-4741-9DE1-F679F57F8607

€5,000

Shitet Mercedes Avangard-viti prodhimit 2003-ka regjistrim deri në Janar të...

Shitet mercedes benz avangard-viti prodhimit 2003-qmimi sipas marveshjes-ka regjistrim deri ne janar te 2023

75 total views, 0 today

5EB161B7-23FC-4019-AF54-E5698C69BF3B

€8,250

Passat CC 2.0 TDI

Passat CC 2.0 TDI 103 KW Viti 2008 Cmimi 8250€ Kilometra 304100 Klime automatike Liber te servisit Karriket gjysem likur Karriket me nxemje Senzor para […]

485 total views, 0 today

B9F0A476-1F92-4F43-A7E0-A17E3B785685

€10

Shiten klysht belg

Shiten klysht e races belgee per me shum:0628695917

58 total views, 0 today

DFA9C3E1-9291-4E2C-9FBB-F8EECA17F18A

€0

Bmw X6 40d M paket

qmimi sipas marveshjes (edhe me ndrrim)

64 total views, 0 today

9B71D44A-24AC-4B3B-82A4-5AA73FB32728

€1

Shiten klysht

Shiten klysht e races belge per me shum:0628695917

48 total views, 2 today

0F6F0ED8-DFDA-4AFE-BF09-0172E88664F0

€85

ALIENWARE 310H NDËGJUSE GAMING

Ndëgjuese Alienware të ndertuara per Gaming Gati aspak të perdorura. Arsyeja e shitjes blerje tjetër.

115 total views, 0 today

Screenshot 2022-07-08 124427

€800

Kerkoj Puntore

Kerkoj nje Kujdestare ne Zvicer te kujdeset per nje plak Grua dhe per punet e shtepis. 42 Or ne Jav. Dy dit Pushim dhe pushim […]

147 total views, 2 today

A0334EBC-919C-4D83-ACF7-10EB625A40A6

€1

Shitet BMW Serija3

Shitet BMW SERIJA 3 Automatik Viti 2002 110KW në gjendje të rregullt për info 0631800717

123 total views, 1 today

da-li-mogu-da-kupim-stan-za-vreme-vanrednog-stanja

€1

ne shitja shtepia me qmimin e volitshem

Shitet shtepia me qmimin e volitshem ne rrugen ivo lola ribar nr.2 shtepia osht legalizume dhe me gjitha dokumentat e nevojitshme.Shtepia esht me 2-kat.per informat […]

588 total views, 1 today

uefa iptv e fundit

€65

iptv

iptv kanale nga mbar bota me super kualitet

77 total views, 0 today

Page 2 of 128 1 2 3 4 128
Publiko Falas