Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€15

Pajisje per heqjen e menjehershme te pikave te zeza dhe puqrave

  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 26/05/2018 4:52 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
limpiador-de-puntos-negros-succion-impurezas-saca-espinilla-D_NQ_NP_644451-MLC25581659445_052017-F

Përshkrimi


Pajisje shume e mire per heqjen e pikave te zeza dhe puqrrave nga fytyra.

Porosit tani ne viber +381628167519


3801 total views, 1 today

  

Listing ID: 7985b0990ab8b0d3

Sponsored Links