Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€10,000

Passat CC 2.0

 • Rruga: Selman Lokaj
 • Lokacioni: Prishtinë
 • Shteti: Kosov
 • Qyteti: Tjetër
 • Kodi postar: 100000
 • Kilometrat: 234495
 • Viti: 2009
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 02/09/2018 4:45 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
2CEAF36C-0DF2-46F3-865D-F2F5E05829BF

Përshkrimi


Kubikazhi: 2000 cm3
Fuqia e motorit: 140 Kw(PS)
Dyer: 5
Ulese: 4
Kilometrazha: 234495
Ndërruesii shpejtësive: Manual
Shpejtësi: 6
Klima: Automatik
Ngjyra: E hirit
Sensor para dhe mbrapa
Sport verzion
Gjendja e Veturës: E rregullt
Ndërrim: JO
Çmimi 10000(i disktueshëm)

Nr kontaktues VIber: +37744399884


703 total views, 3 today

  

Listing ID: 6245b8c13a620b47

Sponsored Links