Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Petulla per fejesat dhe dasmat tuaja

  • Rruga: Mahalla kishajve
  • Lokacioni: Rahovic
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 16/07/2017 7:11 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
2016-05-12 18.56.19
FB_IMG_1499604358443

Përshkrimi


Petulla per fejesat dhe dasmat tuaja me makinerin me bashkohore ne vend pergaditja e petullave behet me vaj palme me cilsi shume te mir


998 total views, 1 today

  

Listing ID: 235596bba3f2f77a

Sponsored Links