Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,800

Peugeot 307 2.0 HDI

  • Rruga: Presheve
  • Lokacioni: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 23/04/2017 1:23 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_3599

Përshkrimi


Peugeot 307 2.0 HDI me tabela VR i ardhur nga zvicra posedon dhe letrat e doganes.


842 total views, 1 today

  

Listing ID: 77358fcaab94097e

Sponsored Links