Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€150

Profile te Kanalizimit

  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 21/05/2018 9:48 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
image
imageimageimage

Përshkrimi


Shiten komplet te gjitha,profilet per kanalizim prej Fi 50 deri 200 si kthesa,TE,gypa Fi 50-2m, 1-m , 0,50cm , 0.25cm e shume gjera te tjera per ujesjelles me cmim jashtezakonisht te volitshem. Dhe ne gjendje te mire.


876 total views, 1 today

  

Listing ID: 4965b0295ea54b71

Sponsored Links