Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,500

Renault Scenic DCI 1.9

  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Viti: 2003
  • Karburanti: Dizel
  • Dyer: 4/5
  • Ngjyra: Gri
  • Karaserija: Limuzin
  • Marshi / nderruesi: Manuel
  • Postuar: 01/03/2018 6:01 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180301_101331
20180301_10131920180301_10131020180301_10130320180301_10124920180301_10124420180301_10124320180301_101238

Përshkrimi


Është në gjendje te rregullt , servisat i ka te kryer dhe me goma te reja


1164 total views, 1 today

  

Listing ID: 3035a983ef575bee

Sponsored Links