Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€40

Samsung galaxy grand prime

 • Lokacioni: Preshev
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17523
 • Gjendja: Përdorur
 • Modeli: Samsung
 • Ngjyra: Bardhë
 • Garancion: Jo
 • Sim-kartela: 1Sim-kartel
 • Postuar: 08/07/2018 6:07 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180708_195033
20180708_19492120180708_194914

Përshkrimi


Bej dhe ndrrim me iphon 4s iphone 5 per me shum kontakto nr


824 total views, 1 today

  

Listing ID: 2125b4252d009632

Sponsored Links