Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€600

Samsung Galaxy S8 / Apple Iphone 7 plus

  • Rruga: 45 gret dase
  • Lokacioni: tirane
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 33111
  • Postuar: 24/03/2017 10:43 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
vvd
mackapplpssa

Përshkrimi


Që kanë të bëjnë me të gjitha llojet e elektronike vegël në Wholesales çmimet markë produkt të ri vetëm

hapur telefonat celularë
laptopë
Kamera dhe Lente
Instrument muzikor
games tv
Apple Tablets

blerësit e interesuar duhet të kontaktojnë me detajet më poshtë

whatsaap: +234 9077083924
Email: Saleshalal2005@gmail.com
Skype ID: Saleshalal2005


929 total views, 1 today

  

Listing ID: 28758d5a11468cd8

Sponsored Links